Figyelem!

A www.combat-zone.hu honlap fegyvereket tartalmaz!

Ön egy fegyvereket tartalmazó szakmai honlapot látogatott meg. Kérjük, csak abban az esetben lépjen be, ha Ön kifejezetten ilyen irányú szakmai termékeket, szolgáltatásokat keres, mert honlapunk szakmai célú információkat tartalmaz. Minden egyéb esetben kérjük, hagyja el oldalunkat! Az "Belépek" feliratra való kattintással Ön kijelenti, hogy kizárólag szakmai célú látogató, fegyverek, lőszerek, és a közbiztonságra különösen veszélyes eszközök felhasználásával hivatásszerűen foglalkozó személy, és a weblapon található információkra szakmai célból van szüksége! Továbbá a "Belépek" feliratra kattintva kijelenti, hogy nagykorú, a 18. életévét betöltötte. Felhívjuk figyelmét, hogy a "Belépek" feliratra való kattintással Ön hivatalosan ajánlatot kér cégünktől (Hivatkozás: 2008. évi XLVIII. törvény 14.).

Specna Arms SA-J09 EDGE 2.0™ AK105 gépkarabély ESA 2™

Specna Arms
123.490 Ft (97.236 Ft + ÁFA)
Menny.:
Kép 1/10 - Specna Arms SA-J09 EDGE 2.0™ AK105 gépkarabély ESA 2™
Kép 2/10 - Specna Arms SA-J09 EDGE 2.0™ AK105 gépkarabély ESA 2™
Kép 3/10 - Specna Arms SA-J09 EDGE 2.0™ AK105 gépkarabély ESA 2™
Kép 4/10 - Specna Arms SA-J09 EDGE 2.0™ AK105 gépkarabély ESA 2™
A Specna Arms legújabb terméke forradalmasítja a Kalasnyikov airsoft replikák világát. A gyártótól megszokott minőségben, egy teljesen acéltestes, számos belső tuninggal ellátott fegyvert kapunk, sok-sok apró, de fontos extrával. A J-09-es megkapta a gyártónál már szépen bevált Orion gearboxot, természetesen a V3-as változatot, gyorsrugócserét, hogy a box bontása nélkül cserélhessünk rugót, továbbá minőségi csapágyazott rugóvezetőt, duplán tömített dugattyúfejet és 6,03-as precíziós csövet is a tökéletes lőkép érdekében. A fegyver a VFC kalasnyikovjainak alapjaira épül, így részleges szétszerelése rendkívül élethű, az összes pin stabilan tart. 
Cikkszám: GB-AS-02125
Elérhetőség: Nincs készleten
Nem értékelt
123.490 Ft (97.236 Ft + ÁFA)
Menny.:

Leírás és Paraméterek

Az AK105-ös orosz gépkarabély az AK74M alapjaira épül, hiszen működésben és kaliberben nem tér el attól, azonban egy jóval rövidebb, kompaktabb csővel látták el, így létrehozva egy köztes gépkarabélyt a jelenlegi variánsok közt. Kalibere az 5,45x39-es, csakúgy mint az AKS74U-nak, így kisebb visszarúgás mellett is hatékony tűzerőt képvisel az AK családban. Oroszországban ezt a típust használja az MVD (Belső elhárítás) a rendőrség és az Orosz hadseregben is megtalálható. 

A Specna Arms a "J" szériával idegen vízekre evezett, hiszen évek óta, csak az AR15 platform miatt ismerhetjük a gyártót, azonabn ez most megváltozik! A gyártó a lehető legnagyobb alázattal nyúlt az AK105-öshöz, és egy alapmodell helyett egyből egy gyárilag finomhangolt, számos hasznos extrával rendelkező fegyvert kaptunk. A J-09-es belsejében természetesen egy V3-as fogaskerékszett dorombol, azonban nem a szokványos GB-t találjuk benne, hiszen a Specna továbbfejlesztette az Orion innovációját V3-asra, így a legjobbat kapjuk ebből is. A házban acél fogaskerekek mozgatják a könnyített polimer, acélfogas dugattyút, melyen csapágyazott, dupla O-gyűrűs fej kapott helyet. A rugóvezetőt is ellátták csapágyakkal, így sokkal időtállóbb, a gearbox végénél férünk hozzá, egy imbuszkulccsal kivehető a házból és cserélhető a rugó. A fegyver akkumulátorát a tokfedél alá tudjuk csatlakoztatni, a szabvány rúd alakú LiPo-kat javasoljuk hozzá, hiszen sokkal jobb feszültségleadással rendelkeznek, mint a régebbi NiMh akkuk. A fegyver tusa polimerből készült, csakúgy, mint az éles változaté, és oldalra behajtható, rögzíthető. Bal oldalán megtaláljuk a keleti AK rendszerű fegyvereken már jól ismert infrabak felfogatást, ennek segítségével tudunk optikát, távcsövet, vagy red-dotot felszerelni rá, de az infrabakra rögzíthető szereléksínnel minden 22mm-es katonai sínre rögzülő optika használható a fegyveren. 

A Specna Arms fegyverei mindig is híresek voltak róla, hogy alkatrészeik, kiegészítőik és tárjaik kompatibilisek a többi gyártóéval és nincs ez másképp a Specna Kalasnyikovokkal sem. Gyárilag két Mid-cap tár jár a "J" széria minden fegyveréhez, melyek oda-vissza kompatibilisek a VFC, Tokyo Marui rendszerű AK replikákkal. ( Cyma, Dboys, E&L, Battleaxe, JingGong...stb. A fegyverhez nem jár akkumulátor, mivel a gyártó is a Lítium-polimer típust javasolja hozzá, ugyanakkor ennek légi úton történő szállítása tilos. Üzletünkben számos hozzá való akkumulátort találni! 

A Specna Arms Kalasnyikov fegyverei rendkívül egyben vannak, külső és belső tekintetében is, masszivitásuk miatt akár M140-es rugóig erősíthetők, gyárilag egy M110-es van bennük, de a szett részeként jár egy M90-es is, mellyel épületharcban is debütálhatnak. A fegyver tárajkát ellátták egy Magwell Spacer adapterrel, mellyel rendkívül kényelmesen és gyorsan tudunk tárazni, nem fordulhat elő az airsoftban gyakori AK "tárakasztgatás" hiszen a tár azonnal a helyére kattan, csakúgy mint egy éles fegyver esetén. Az ESA2-es rendszerrel végre a "gyors-rugócsere" valóban gyors lett, hiszen a tus behajtása és a tokfedél eltávolítása után azonnal hozzáférünk a rugóvezetőhöz és cserélhetjük a rugót kedvünk szerint. 

Tulajdonságai:

  • Lövedék kezdősebessége [FPS]: 380
  • Fegyver hossza [mm]: 830
  • Súly [g]: 3.300
  • Tüzelési mód: egyes/sorozat
  • ORION gearbox V3
  • Anyag: Acél / Polimer
  • Tár típusa: 2x Mid-Cap tár
  • Tárkapacitás [db]: 140
  • Hop Up: van, állítható
  • Blow Back: nincs
  • Akkumulátor: NEM TARTOZÉK
  • LiPo ready
  • Gyorsrugócsere: Van
  • Csapágyazott dugattyúfej
  • Csapágyazott rugóvezető
  • ESA2
  • Teljes acélfogas polimer dugattyú
  • Magwell spacer adapter
  • 6,03-as Specna Arms precíziós cső
  • Gyártó: Specna Arms
Lövedék sebessége 380 FPS
Csőhossz 400 mm
Gearbox V3 Orion
Teljes hossz 830 mm
Kaliber 6 mm
Működés elektromos
Tárkapacitás 130db
Tömeg 3.45 kg

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
FOGYASZTÓ BARÁT
7971 szavazat

combat-zone.hu
© Fogyasztó Barát
ELLENŐRZÖTT WEBÁRUHÁZ
Fogyasztó Barát Tanúsítvány
combat-zone.hu
A tanúsítvány adatait naponta ellenőrzi a Fogyasztó Barát
Legutóbb ellenőrizve: 2025.04.10.

A webáruházat üzemeltető cég valós
Cégnév
Gun Brokers Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság
Székhely
2800 Tatabánya, Réti utca 3. Fsz. 1. ajtó
Adószám
14987043-2-11
Cégjegyzékszám
11-09-016183
Képviselők
Fazekas Péter ügyvezető (vezető tisztségviselő), Sümegi Szabolcs László ügyvezető (vezető tisztségviselő)
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból

Nem áll cégbírósági eljárás alatt
Csődeljárás
Nincs
Felszámolási eljárás
Nincs
Végrehajtás
Nincs
Végelszámolás
Nincs
Kényszertörlés
Nincs
Büntetőjogi intézkedés
Nincs
Megszüntetési eljárás
Nincs
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból

NAV státusza aktív
Adószáma érvényes
Az adószám NEM szerepel a NAV szankciósan törölt listáján
Szerepel a NAV Megbízható adózó listáján*
Szerepel a NAV köztartozásmentes adózó listáján**
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból
* A NAV negyedévente teszi közzé ezeket az adatokat
** A NAV havonta teszi közzé ezeket az adatokat

A Fogyasztó Barát webáruház közösség tagja
Naprakész jogszabálykövető ÁSZF - hatályos: 2025-03-21
Naprakész jogszabálykövető Adatkezelési tájékoztató - hatályos: 2024-09-20
Naprakész jogszabálykövető Elállási nyilatkozat - hatályos: 2024-09-20
A Fogyasztó Barát tanúsítja, hogy ez a webáruház 2020. augusztus 27. óta folyamatosan használja a jogszabálykövető vásárlói tájékoztató rendszert.

Valós vásárlói értékelésekkel rendelkezik
4.8/5
7971 szavazatból
4.8
Áttekinthető
4.8
Ajánlott
4.8
Informatív
4.7
Elégedettség
E
Endre 5
2025.03.21.
Jó ár, jó termék, korrekt kiszolgálás
T
Tibor 5
2025.03.02.
Gyors és korrekt üzlet!
B
Béla 4.8
2025.02.26.
Nagy választék gyors szállítás. A termékleírások alaposak. Egyedüli probléma, hogy nincs bakkártyás fizetési lehetőség.
FT
Fohner Tamás 5
2025.02.18.
Rendben le zajlott minden
BG
Bindics Gábor 5
2025.01.28.
Áttekinthető a weboldal, pontos adatok információk segítik a vásárlást, a termék kiválasztását, kifizetését.