Hatsan MOD 80 Vortex gázrugós légpuska, 5.5mm

Hatsan Arms Company
84.990 Ft (66.921 Ft + ÁFA)
Menny.:
Kép 1/16 - Hatsan MOD 80 Vortex gázrugós légpuska, 5.5mm
Kép 2/16 - Hatsan MOD 80 Vortex gázrugós légpuska, 5.5mm
Kép 3/16 - Hatsan MOD 80 Vortex gázrugós légpuska, 5.5mm
Kép 4/16 - Hatsan MOD 80 Vortex gázrugós légpuska, 5.5mm
A Hatsan termékkínálata elképesztően széles, ha légfegyverekről van szó. Kézi légvédelmi ütegeken át, mint a Mod 155 és a Torpedo sorozat, az ifjúsági puskákig minden megtalálható náluk. A Mod80-as a fent említett daraboknál visszafogottabb, de még így is kiemelkedően jó puskának számít, ha a nagy átlagot nézzük. Ezt a puskát kifejezetten terepen, akár szélsőséges környezeti viszonyokban is bátran bevethetjük, hiszen kialakítása és anyaghasználata ezt bőven lehetővé teszi! 
Cikkszám: GB-AG-01025
Elérhetőség: Készleten
Nem értékelt
Kaliber
84.990 Ft (66.921 Ft + ÁFA)
Menny.:

Leírás és Paraméterek

A Mod80-as rendszere hagyományos csőtörős, a dugattyúházban ugyanakkor a régebbi spirálrugó helyett a Vortex Type1-es gázrugó szunnyad. Ez nagyban hozzájárul a fegyver maximális teljesítményéhez, miközben a kaotikus, mindenfelé kiható rezgések helyett egyetlen hátrafelé irányuló visszarúgást érzünk csak elsütésekor. A gázrugó miatt teljesítménye egyenletes marad, nem képes idő előtt meggyengülni, még a mindennapi használat mellett sem, továbbá a gyártó okos tervezésének hála a nyomása is szabályozható egy PCP pumpával, vagy légpalackkal. 

A fegyver tokozása a legerősebb polimerből készült, (ebből az anyagból gyártja a Hatsan a taktikai söréteseik testét is) markolatán és előagymarkolatán ergonómikus csúszásgátló bordázattal. Szabad, nedves, vagy akár kesztyűs kézzel is remekül kezelhető a fegyver, köszönhetően a megnagyobbított sátorvasnak. A nagy teljesítmény fejlettebb visszarúgás-elnyeléssel is jár, így ebbe a típusba is beépítésre került az SAS rendszer, ami hatékonyan nyeli el a tüzeléskor keletkező rezgések több mint 70%-át. Biztosítója automatikus, így a cső visszahajtása után automatikusan biztosít, de természetesen manuálisan is kapcsolható. Elsütőbillentyűje acélból készült, az elsütőszerkezet pedig két fázisban állítható, köszönhetően a Quattro Trigger rendszernek. Ennek köszönhetően minden lövész a saját ízlése szerint hangolhatja be a billentyű sütéshosszát és az erőt is. Irányzékai fénygyűjtőszálakat kaptak, az első pirosat, míg a hátsó zöld pontokat. Ennek köszönhetően szépen megkülönböztethető az első és hátsó irányzék, nagyban felgyorsítva az irányzást. A fegyver dugattyúházának tetején 11 milliméteres szereléksínt találunk céltávcső, vagy egyéb optika felerősítéséhez. 

A Mod80-as egy visszafogott megjelenésű, de a gyártó minden extrájával felszerelt légpuska, masszív fegyveracél testtel és minőségi polimer tokozással. 

  • Kaliber: 5,5mm
  • Lövedék kezdősebessége: 245 m/s
  • Lövedék kezdősebessége: 120 m/s (magyar előírás szerint)
  • Csőhossz: 450 mm
  • Teljes hossz: 1135
  • Súly: 3,2 kg
  • TruGlo irányzékok
  • Fegyver test és cső: Puskaacél
  • Tokozás: Erőpsített polimer
  • Működés: Gázrugós, csőtörős
  • Gázrugó típusa: Vortex Type-1
  • Quattro Trigger állítható elsütőszerkezet
  • Acél elsütőbillentyű
  • Automata biztosító
  • SAS visszarúgás elnyelő rendszer
  • 11 mm-es szereléksín
Csőhossz 450 mm
Teljes hossz 1135 mm
Távcsősín 11mm
Tömeg 3.2 kg

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
FOGYASZTÓ BARÁT
7806 szavazat

combat-zone.hu
© Fogyasztó Barát
ELLENŐRZÖTT WEBÁRUHÁZ
Fogyasztó Barát Tanúsítvány
combat-zone.hu
A tanúsítvány adatait naponta ellenőrzi a Fogyasztó Barát
Legutóbb ellenőrizve: 2025.03.02.

A webáruházat üzemeltető cég valós
Cégnév
Gun Brokers Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság
Székhely
2800 Tatabánya, Réti utca 3. Fsz. 1. ajtó
Adószám
14987043-2-11
Cégjegyzékszám
11-09-016183
Képviselők
Fazekas Péter ügyvezető (vezető tisztségviselő), Sümegi Szabolcs László ügyvezető (vezető tisztségviselő)
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból

Nem áll cégbírósági eljárás alatt
Csődeljárás
Nincs
Felszámolási eljárás
Nincs
Végrehajtás
Nincs
Végelszámolás
Nincs
Kényszertörlés
Nincs
Büntetőjogi intézkedés
Nincs
Megszüntetési eljárás
Nincs
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból

NAV státusza aktív
Adószáma érvényes
Az adószám NEM szerepel a NAV szankciósan törölt listáján
Szerepel a NAV Megbízható adózó listáján*
Szerepel a NAV köztartozásmentes adózó listáján**
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból
* A NAV negyedévente teszi közzé ezeket az adatokat
** A NAV havonta teszi közzé ezeket az adatokat

A Fogyasztó Barát webáruház közösség tagja
Naprakész jogszabálykövető ÁSZF - hatályos: 2024-09-20
Naprakész jogszabálykövető Adatkezelési tájékoztató - hatályos: 2024-09-20
Naprakész jogszabálykövető Elállási nyilatkozat - hatályos: 2024-09-20
A Fogyasztó Barát tanúsítja, hogy ez a webáruház 2020. augusztus 27. óta folyamatosan használja a jogszabálykövető vásárlói tájékoztató rendszert.

Valós vásárlói értékelésekkel rendelkezik
4.8/5
7806 szavazatból
4.8
Áttekinthető
4.8
Ajánlott
4.8
Informatív
4.7
Elégedettség
B
Béla 4.8
2025.02.26.
Nagy választék gyors szállítás. A termékleírások alaposak. Egyedüli probléma, hogy nincs bakkártyás fizetési lehetőség.
FT
Fohner Tamás 5
2025.02.18.
Rendben le zajlott minden
BG
Bindics Gábor 5
2025.01.28.
Áttekinthető a weboldal, pontos adatok információk segítik a vásárlást, a termék kiválasztását, kifizetését.
GZ
Geri Zotya 5
2025.01.22.
Kitűnő
SP
Szijártó Péter 5
2025.01.18.
Minden rendben.